FenBit Kimdir?

FenBit, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi altında 2005 yılında kurulmuş, Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü öğretim üyesi Yahya Demircan danışmanlığında faaliyetlerini sürdüren bir öğrenci topluluğudur.

Neler yapıyoruz?

Üyelerimiz arasında bilgi ve deneyim alışverişi sağlamak amacıyla bilgisayar ve bilişim dünyası ile ilgili etkinlikler düzenliyoruz. Genellikle seminer dizileri şeklinde düzenlediğimiz etkinliklerimize Ankara Üniversitesi öğrencisi olsun veya olmasın herkesin katılabilmesini sağlıyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

Bir etkinlik yapılırken üyelerimiz arasından bir alt grup oluşturuyoruz ve o etkinliğin tüm planlama ve organizasyon işlerinden o grubu sorumlu yapıyoruz. Grup kendi içinde iş bölümü yaparak etkinliğin planlanmasından bitimine kadar çalışmasını sürdürüyor.

Bize Nasıl Katılabilirsiniz?

Aramıza katılabilmek için gerçekleştirdiğimiz etkinliklere katılmanız yeterli. Topluluğumuzda aktif olarak görev almak için bizimle etkinliklerde veya fenbit [@] science.ankara.edu.tr e-posta adresinden doğru iletişime geçebilirsiniz.

iletişime Geçmek İçin

Her türlü görüş ve yapıcı eleştirileriniz için bizimle fenbit [@] science.ankara.edu.tr e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz. Sizi dinlemekten ve beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağız.